Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Hyundai MOTORTEST na Hynka w Warszawie: Jedyny taki salon godny zaufania

Opublikowany 2015/12/01

Minęło  już 36  lat od kiedy zacząłem swoją przygodę z biznesem, a w roku 1979 nie było to takie  łatwe i nadal nie jest.

 

Motortest Krzysztof Szadkowski

ul. F. Hynka 2A
02-149 Warszawa

Tel: (22) 868 01 21
Tel: (22) 868 01 22Motortest Krzysztof Szadkowski ul. F. Hynka 2A 02-149 Warszawa Tel: (22) 868 01 21 Tel: (22) 868 01 22

 

Potrzeba ciągłych zmian i doskonalenia doprowadziła firmę do aktualnego stanu, w którym  dysponuje nowoczesnym Salonem Sprzedaży Samochodów-po modernizacji - według nowych trendów i technologii. Stacją  Serwisową  spełniającą najwyższe, europejskie standardy GVO w zakresie diagnostyki, obsługi i  naprawy samochodów.

 

 

Od 1991 roku firma „motortest” Krzysztof Szadkowski jest Autoryzowanym Partnerem HYUNDAI MOTOR COMPANY tj. od początku istnienia tego Koncernu  na polskim rynku.

 

 

Aktywna współpraca w zakresie sprzedaży i serwisu owocuje wzrostem sprzedaży  samochodów i świadczonych usług.

„motortest” Krzysztof Szadkowski stanowi ważne ogniwo w sieci Dealerów HMC o czym świadczą liczne nagrody i  tytuły   np.”Najlepszy Dealer Roku”.

 

 

 

***

Zdajemy sobie sprawę, że utrzymanie pozycji Lidera wymaga stałych działań rozwojowych w kierunku  powiększenia oferty sprzedaży i serwisu tj. zwiększenia ilości sprzedawanych modeli, akcesoriów, części zamiennych,                                                       objęcia gwarancją samochodów używanych-przyjmowanych w                                                       rozliczeniu za nowy samochód, stabilnego systemu sprzedaży kredytowej i leasingowej, uruchomienie długoletniego wynajmu, zapewnienia korzystnych pakietów  ubezpieczeniowych oraz systemu przedłużonej gwarancji i ubezpieczonych kredytów .

 

 

 

 ***

 

 

 

W listopadzie 2005 roku w Salonie Sprzedaży uruchomiliśmy  Galerię Malarstwa Współczesnego, co spowodowało uatrakcyjnienie oferty naszego Salonu poprzez cykliczne Wernisaże i pozyskanie   Klientów z innych grup społecznych.

 

 

 

 

 

Do dyspozycji posiadaczy aut marki Hyundai jest ponad 20 Pracowników  w działach sprzedaży, wynajmu samochodów, obsługi serwisowej, likwidacji szkód komunikacyjnych, ubezpieczeń i kredytów, których zadaniem jest obsłużenie Państwa w oparciu o standardy jakościowe GVO obowiązujące w UE.

 

 

W naszym Salonie załatwicie Państwo  wszelkie sprawy związane z zakupem ,zawarciem umów kredytowych, leasingowych, wynajmu, ubezpieczeniowych,  bezgotówkowej likwidacji szkód komunikacyjnych.

 

 

Firma „motortest ”K.Szadkowski   dysponuje również różnorodną gamą samochodów testowych do dyspozycji naszych Klientów w Salonie  i  zastępczych  dla Klientów naszego Serwisu.

 

Stacja Serwisowa oferuje Państwu  obsługę gwarancyjną , pogwarancyjną, usługi expresowe /bez umawiania/  oraz usługi „Door to Door” . W przypadku kolizji drogowej nasza Stacja Serwisowa wyręczy Państwa w bezgotówkowej likwidacji szkody oraz udostępni  auto zastępcze  na czas naprawy. Aktualnie przygotowywana jest dokumentacja do rozbudowy Salonu o kolejne 200 m2. Zatrudniono dodatkowych 3-ch Sprzedawców  i uruchomiony został Sklep Internetowy.

 

 

Firma „motortest” stanowi ważne ogniwo w sieci dealerskiej HMP i dobrze sobie radzi w warunkach Konkurencji. Polecam, Teresa Gałczyńska

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?