Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 

MECHANIZMY OBRONNE SĄ NASZĄ NAUTRĄ

Opublikowany 2017/12/23

 

z EWĄ ŚWITALSKĄ
rozmawia- TERESA GAŁCZYŃSKAz EWĄ ŚWITALSKĄ rozmawia- TERESA GAŁCZYŃSKAPrawdziwa business woman w tylu zachodnim. Kobieta z klasą. Piękna, o nienagannym sposobie bycia i ubierania się, doskonale znająca swoją wartość, bardzo zdystansowana  do ludzi i świata. Magister ekonomii na Wydziale Finanse i Rachunkowość. Absolwenta Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie: Studia I stopnia na Wydziale Ekonomii, kierunek – Zarządzanie i Marketing oraz  Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie : Studia II stopnia – Wydział Ekonomii na kierunku Finanse i Rachunkowość akredytowane przez ACCA, Instytut Naukowy Polskiej Akademii Nauk. Ukończyła również  Studia podyplomowe „Międzynarodowe Standardy Rachunkowości".  Ma na koncie zaliczenie licznych kursów i seminariów fachowych. Posiada także Certyfikat Ministra Finansów potwierdzający kwalifikacje zawodowe.Od wielu lat przedsiębiorca i Główna Księgowa w Kancelarii Doradztwa Podatkowego COMERCIUM w Warszawie. 

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

IZABELLA KRÓLIKOWSKA:Miłość mnie uskrzydla-bliskość daje napęd

Opublikowany 2017/12/14

z IZABELLĄ KRÓLIKOWSKĄ
rozmawia TERESA GAŁCZYŃSKAz IZABELLĄ KRÓLIKOWSKĄ rozmawia TERESA GAŁCZYŃSKAZodiakalna Waga.  Miłośniczka zwierząt. Urocza , ciepła, bardzo skromna.  Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku - animacja i pedagogika kultury.  Dyrektor Spółdzielczego Domu Kultury w Pruszkowie, której podlegają 3 kluby osiedlowe.  Żona byłego vice -prezydenta do sp. Kultury w Pruszkowie, z którym ma  dwoje dzieci : Marcina –  z zawodu psycholog społeczny, aktualnie pracuje w dużej firmie biznesowej, na eksponowanym stanowisku i Anie- która po dziadkach przejęła umiłowanie prawa i jest  prokuratorem. Prócz dzieci Państwo Królikowscy  kochają zwierzęta, mają obecnie kota dwojga imion: Pysio- Messi.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

MIECZYSŁAW HRYNIEWICZ: Coraz częściej cieszą mnie drobiazgi

Opublikowany 2017/11/30


z MIECZYSŁAWEM HRYNIEWICZEM
rozmawiała Teresa Gałczyńska
Fot: Dariusz Klimek agencja SKENEz MIECZYSŁAWEM HRYNIEWICZEM rozmawiała Teresa Gałczyńska Fot: Dariusz Klimek agencja SKENEPo raz pierwszy został zauważony w serialu "Zmiennicy" i choć lata mijają on się nie zmienia. Duchowo. Ten sam uśmiech, ta sama radość życia i życzliwość w stosunku do ludzi. Uroczy, szczery,przyjazny. Teraz cała Polska ogląda go w serialu "NA WSPÓLNEJ", gdzie gra męża aktorki Bożeny Dykiel. Prywatnie  zapalony podróżnik.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

ZBIGNIEW BUCZKOWSKI: W PASZCZY REKINA

Opublikowany 2017/11/24

ze ZBYSZKIEM BUCZKOWSKIM
rozmawiała Teresa Gałczyńska
Foto: FAKT.plze ZBYSZKIEM BUCZKOWSKIM rozmawiała Teresa Gałczyńska Foto: FAKT.plZawsze uśmiechnięty, choć nie miał łatwego dzieciństwa, wychowywał się bez ojca, a w domu się nie przelewało. Mimo to osiągnął sukces. Niedawno mógł uczcić z honorami pamięć swojego tragicznie zmarłego ojca.  Nie przeszkodziło to młodemu chłopakowi, aby wspiąć się na sam szczyt. Zagrał w ponad stu filmach i serialach.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

GRZEGORZ ZEGADŁO: Partnerski model zarządzania...

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?